Önemli Bilgilendirme

Değerli Takipçilerimiz;

Hukuk Ofisimiz İzmir ilinde “Vatan Hukuk Bürosu” ismiyle siz değerli müvekkillerimize hukuki çerçevede ve güven esasına dayalı olarak uzun yıllardır faaliyet göstermektedir.

Son günlerde büromuzun adı kullanılarak ve tarafımıza ait olmayan telefon numaraları kullanılmak suretiyle gerek internet üzerinden gerekse de SMS yollayarak dolandırıcılık amacıyla mesajlar gönderildiği tespit edilmiştir. Gerekli şikayetler taramızca yapılmıştır.

Büromuzun iletişim bilgileri resmi internet sitemizde yayımladığımız bilgilerden ibaret olup; söz konusu iletişim kanalları haricinde herhangi adresten alacağınız iletilerin hiçbiri tarafımızca gönderilmemiştir. Özellikle, “sahibinden.com” ve diğer sosyal medya sitelerinde yer alan ilanlar ile, 0 850 495 50 94 – 0 543 678 36 62 numaralı telefon hatlarından gönderilen SMS’ler büromuza ait değildir.

Resmi web sitemiz ve büromuza ait telefon numarası haricinde ismimiz ya da fotoğraflarımız kullanılarak, farklı iletişim numaralarından tarafınızla iletişime geçilmesi halinde itibar edilmemesi önemle bilgilerinize sunulur.

VATAN HUKUK BÜROSU